Galeria inspiracji

Zainspiruj się do rozruszania stawów lub dodaj swoje zdjęcie i zainspiruj innnych.

Czas z rodziną Chwile ze znajomymi Na sportowo

Patronem serwisu Rozruszaj Stawy
jest producent żelu
Voltaren MAX,
jedynego żelu przeciwbólowego, który działa
aż do 12 H*

Dowiedz się więcej

* Dotyczy żeli przeciwbólowych z diklofenakiem bez recepty.

Voltaren Max Żel

Moi kochani

Zdjęcie zrobione na chwilę przed spacerem w naszym ukochanym parku. Dziadkowie zawsze potrafią poprawić mi humor.

Narty łączą pokolenia

Jazda na nartach jest super, ale jeszcze lepiej dzielić pasję z bliskimi. Taki zjazd z Marmolady razem z mężem i córkami to cudowna przygoda. A wieczory, które spędzaliśmy na grach w planszówki i czasem tańcach, to też niesamowite przeżycie, które zbliża rodzinkę. Byle zdrowie dopisywało.

W kajaku z babcią :)

Spływ rzeką Wdą w Borach Tucholskich z babcią, która była zachwycona pięknymi widokami i wspaniałą zabawą z wnuczkiem.

Radosne melodie

Na bębnie gramy, tańczymy i śpiewamy. Łobuziary :) Czas lubimy spędzać aktywnie, a to co dla innych brzmieć może dziwnie dla nas jest wyzwaniem i obiecującym sposobem na pozytywną przygodę. Latem rowerki, kajaki, hulajnogi zjazdowe, a zimą snowboard i głośne melodie domowe. Nudę wyparła muza ;)

Przedstawiam wam Teresę, a właściwie Tesię - moją babcię

Pomimo trudności i pojawieniu się już "kilku" zmarszczek na czole (choć jak sami widzicie zdjęcie temu zdecydowanie przeczy), Tesia wciąż dzielnie odwiedza z wnukami kolejne nadmorskie miejsca. Na załączonym zdjęciu po raz kolejny odwiedziłyśmy nasz kochany Sopot. Tesia pokona wszystkie przeciwności, a lekkie załamanie pogody to "pikuś" dla tak wytrwałego wędrowca jak Ona. Odwiedziłam wiele miejsc, spotkałam tysiące niesamowitych ludzi, ale tak wspaniałej osoby jak Ona nigdzie nie spotkałam.

Moja elegancka modelka

Moja Babcia ma ponad 80 lat ale wciąż uwielbia się stroić. Nasze spotkania zaczynamy od oglądania nowych kreacji które wylewają się z "babuszkowej" szafy. Do sklepu ma aż 7 km i mimo kłopotów z sercem nieposłuszna wciąż się wymyka na "shopping". Chyba wiem po kim odziedziczyłam zakupoholizm!

82 - letni motocyklista

Zdjęcie zostało zrobione podczas wakacji u dziadków w górach. Nasz ponad 82 letni Dziadek, który kiedyś był górnikiem, mimo swojego wieku i poważnej kontuzji nogi, nadal jeździ leciwym motocyklem (tak, przechodzi pomyślnie wszelkie badania okresowe), jak to sam mówi "dla emocji" (i do sklepu jak Babcia poprosi). :) Wspomnę tylko że nasz kochany Dziadek nie raz napędził nam stracha, kiedy bez niczyjej wiedzy wchodził na drzewo włożyć jedzenie do karmnika dla ptaków. Przedwojenne stawy! :)

W drodze nad wielką wodę

Kajak to nasz najnowszy sportowy nabytek i w końcu możemy być niezależni od wypożyczalni i nic nas nie ogranicza, no ale sam nie chce iść. Próbowaliśmy różnych metod transportu, aż córka wymyśliła taki i muszę przyznać, że miałam niesamowitą frajdę, gdy szłam za nimi z wiosłami i resztą bagażu i obserwowałam reakcję ludzi.

Ja i mój dziadziuś Daruś

Uwielbiam mojego Dziadziusia Darusia, a On kocha swego jedynego Wnusia :) Nazywam się Igorek i choć prezentów mam worek, to żadna zabawka miłości dziadka mi nie zastępuje, bo w spacerach po parku z Dziadkiem najbardziej się lubuję :)

Taniec i śmiech to najlepsze lekarstwo!

Po całym dniu pracy w ogrodzie relaksujemy się przy pysznym grillu, naszej ulubionej muzyce, śpiewach i oczywiście tańcu. Tato do tańca jest pierwszy, a nie ma nic lepszego na odprężenie, relaks, wzmocnienie kości i rozruszanie mięśni. Taniec to świetna terapia dla każdego!

Kawa i babunia

Moja najukochańsza babcia ma już ponad 85 lat, ale traktujemy ja jakby była po 20'ce. Przynajmniej raz w tygodniu wychodzimy na zakupy do Galerii gdzie pijemy kawkę i jemy pyszny obiad. Babcia zawsze żartuje, że wychodzi z nami na randkę i przez cały tydzień się do niej przygotowuje.

Razem w Tatrach

Wiele lat temu mój tato zaraził mnie miłością do gór. Teraz czas przekazać pasję dalej.

Góralskie wyścigi

Kochamy zimę, bo wtedy możemy poszaleć, a białe szaleństwo na sankach smakuje wspaniale! Z babcią nigdy się nie nudzę i nie marudzę, bo czas wypełniony po brzegi jest pełen entuzjazmu i uśmiechu, bardziej pozytywny i z kolorem, niezapomniany i niezaprzeczalnie wyjątkowy... :)

Rodzina na szosie

Moja Tata (71 l.) !!! Najwspanialszy człowiek na świecie !!! Skrzyknął dwa pokolenia, aby razem pokonywać polskie szosy !!!! Zaraził swoją pasja do kolarstwa wnuków, zięcia, ich znajomych i rodzinę !!!!! Jest pełen pozytywnej energii którą zaraża wszystkich w koło !!!! Mój bohater ! (fot.org.zulawywkolo)